Iba

-11 % od 109 € | -14 % od 169 € takmer na všetko

Až -65 % na vnútorné a vonkajšie osvetlenie

Svetlo mení priestor - z útulného na inšpiratívne a zvyšujúce produktivitu. Svetlo mení náladu - upokojuje alebo stimuluje. Svetlo je fascinujúce. Túto fascináciu chceme preniesť aj k vám domov! Podporíme vás s naším sortimentom a poradíme vám, ako nájsť presne to správne svetlo pre vás - ako z hľadiska dizajnu, tak aj z hľadiska intenzity a farby svetla. Dodanie a v prípade najhoršieho aj vrátenie tovaru sú nekomplikované a efektívne. Ponúkame všetko, čo potrebujete, aby ste si mohli vychutnať kúzlo svetla!

Prísľub služieb

Spoločnosť Lampenwelt sa z garážového podniku stala popredným európskym online špecialistom na lampy a svietidlá s viac ako 213 pozitívnymi hodnoteniami zákazníkov a viac ako 5 miliónmi spokojných zákazníkov.

Európska jednotka
pre lampy a svietidlá

Viac ako 1 200 000 položiek dostupných na okamžité dodanie

Inšpirácia, trendy
a rady

Flexibilné
spôsoby platby

Bezplatné odborné poradenstvo

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 29,99 €

Bezplatné vrátenie
do 50 dní

Viac ako 213 pozitívnych hodnotení zákazníkov

Viac ako 5 miliónov
spokojných zákazníkov

Prísľub
udržateľnosti

Široký sortiment
od základneého po prémiovú

Nakupovanie, kedykoľvek
a všade

Manažment

Vanessa Stützle je od roku 2023 generálnou riaditeľkou spoločnosti Lampenwelt GmbH a zároveň pôsobí ako generálna riaditeľka skupiny LUQOM. Okrem stratégie skupiny je zodpovedná za marketing, predaj, CRM, trh a komunikáciu. Má rozsiahle skúsenosti s budovaním digitálnych obchodných modelov.

Ales Drabek je CIO a člen predstavenstva spoločnosti Lampenwelt GmbH. Je zodpovedný za divízie Tech & Data a Product Management. V spoločnosti Lampenwelt pracuje od augusta 2021. Predtým zastával rôzne manažérske pozície v medzinárodných maloobchodných reťazcoch.

História

2021

NOVÁ KANCELÁRIA VO FULDE

V srdci Fuldy, uprostred Nemecka, je otvorená nová kancelária v podkrovnom prostredí.


2020

ĎALŠÍ RAST

Spoločnosť Lampenwelt dosiahla v roku 2020 obrat viac ako 180 miliónov eur a otvorila internetové obchody v Českej republike, na Slovensku a kanceláriu v Prahe.


2019

NOVÉ KANCELÁRIE

Internetový obchod bol úspešne rozšírený o funkcie B2B a teraz profesionálne slúži aj firemným zákazníkom.
Okrem toho boli v roku 2019 otvorené naše kancelárie v Berlíne, Düsseldorfe a Dortmunde v Nemecku.


2017

3i, PROJECT A VENTURES A LUQOM

S pomocou investora 3i a operatívneho investora rizikového kapitálu Project A je možné vybudovať ešte väčší know-how v oblasti online obchodu a dlhodobo úspešne etablovať spoločnosť Lampenwelt v celej Európe.
Spoločnosť LUQOM GmbH pôsobí od roku 2017 ako materská spoločnosť spoločnosti Lampenwelt GmbH.


2012

OTVORENIE VLASTNÉHO LOGISTICKÉHO CENTRA

Otvorenie prvého servisného a logistického centra s rozlohou 3 500 m². Po rozšírení v nasledujúcich rokoch sa logistické centrum rozrástlo na približne 15 000 m².


2011

INTERNACIONALIZÁCIA

Po expanzii do Rakúska a Švajčiarska sa spúšťa prvý online obchod vo Francúzsku. Po nich nasledujú internetové obchody v celej Európe.


2002

Z PLATFORMY PREDAJCU NA VLASTNÚ WEBOVÚ STRÁNKU

Bola spustená prvá vlastná internetová platforma, a tým bol urobený prvý krok k profesionálnemu online obchodu.


1999

ZAČIATOK EURÓPSKEHO ÚSPECHU

V roku 1999 začal Thomas Rebmann predávať lampy a svietidlá zo svojej garáže v Schlitzi uprostred Nemecka.


Udržateľnosť

Udržateľnosť zahŕňa celkové udržateľné správanie vo všetkých našich oblastiach, od dodržiavania predpisov cez životné prostredie, výrobky až po spoluprácu so zamestnancami, partnermi a zákazníkmi. Toto zohľadňujeme v našich usmerneniach, ktoré sa majú zaviesť do roku 2025:

Planéta

Zaviazali sme sa znížiť riziká zmeny klímy výrazným znížením našich emisií CO2. Na dosiahnutie tohto cieľa okrem iného meníme náš vozový park na elektrické vozidlá a inštalujeme fotovoltaický systém, ktorý pokrýva približne polovicu energetických potrieb nášho logistického centra. Zvyšný dopyt už pokrývame zelenou elektrinou.

Výrobky

Zaviazali sme sa zvýšiť vývoj a predaj výrobkov vyrábaných udržateľným spôsobom. Tieto výrobky buď zohľadňujú zásady RRR (Recycle, Repair, Reuse - recyklovať, opraviť, opätovne použiť), alebo sú vyrobené udržateľným spôsobom s certifikáciou tretej strany.

Partneri

Zaviazali sme sa preverovať našich dodávateľov vlastných značiek z hľadiska ľudských práv, pracovných podmienok a ich udržateľného správania a očakávame, že podpíšu náš Kódex správania dodávateľa. Naším cieľom je budovať partnerstvá s dodávateľmi výrobkov, aby sme spoločne vyvíjali udržateľné výrobky a podniky.

Viac o téme udržateľnosti

Kariéra

Existuje mnoho dobrých dôvodov, prečo pracovať v spoločnosti Lampenwelt. Zistite viac o našej vízii ako zamestnávateľa a o mnohých príležitostiach, ktoré ponúkame.

Kultúra

Najväčším faktorom úspechu spoločnosti Lampenwelt sú jej zamestnanci. Preto sme si stanovili pravidlá spolupráce a vytvorili kultúru, ktorou sa riadime každý deň.


Ste zvedaví?
Viac o nás na firemnej stránke