osvetlenie veľtržných stánkov
DOBRÉ OSVETLENIE JE KĽÚČOM K ÚSPEŠNÉMU VEĽTRŽNÉMU STÁNKU

Veletržné osvetlenie

Správne použité svetelné zdroje vytvárajú pozornosť pre stánok a značku a výhodne prezentujú prezentované produkty. Cieľom sofistikovanej inscenácie s kvalitným osvetlením výstavného stánku je povzbudiť zákazníkov, aby zostali a nadviazali kontakt - a optimalizovať predaj. Na dosiahnutie tohto cieľa naši dizajnéri osvetlenia používajú sofistikovanú koncepciu osvetlenia produktov a celkového osvetlenia na optimalizáciu vzhľadu.

Čo je akcentové osvetlenie?

Akcentové osvetlenie definujeme ako priradenie svietidiel k jednotlivým objektom. Vďaka výrazne vyššiemu svetelnému toku ako pri okolitom osvetlení a vysokej hodnote CRI vytvárame výrazné kontrasty, tvrdé tiene, a tým trojrozmerne modelujeme objekty so sýtymi, nefalšovanými a výraznými farbami.

Čo potrebujete na osvetlenie výstavného stánku?

Koľajnicové systémy

Koľajnicové systémy sú bezkonkurenčne flexibilné.

Po inštalácii sa všetky svietidlá dajú presne prispôsobiť situácii vo výstavnom stánku bez ďalších inštalačných prác.

Trojfázový track je najflexibilnejšou možnosťou aj z hľadiska ovládania priestoru bez WiFi a "inteligentných riešení" a vytvára rôzne scenáre osvetlenia pomocou jediného systému.

Koľajnicové systémy
Výstavné reflektory

Upozornenia na výstavu

Výstavné reflektory sú jedným zo základných prvkov osvetlenia výstavných stánkov. Montujú sa buď na koľajnice, alebo na priehradové nosníky. Energeticky účinné, homogénne a silné svetlo poskytujú LED reflektory, ktoré čoraz viac vytláčajú z trhu iné technológie osvetlenia.

Vonkajší reflektor LED

Vonkajšie reflektory LED sú ideálnym riešením na akcentové osvetlenie a bodové osvetlenie stien a objektov. Výrobky sa dajú namontovať na stropy, steny alebo podlahy, a preto sú univerzálne. Vďaka zmene farieb (v závislosti od použitého výrobku) možno vytvárať individuálne svetelné scenáre a prispôsobiť firemnú identitu spoločnosti použitím firemných farieb.

Vonkajší reflektor LED
Osvetlenie vitríny

Osvetlenie vitríny

Vo výstavných vitrínach sa efektívne prezentujú špeciálne predmety, napríklad nové elektronické vychytávky, šperky alebo doplnky životného štýlu. Osvetlenie pomáha zabezpečiť, aby výstavný predmet priťahoval zvýšenú pozornosť.

Osvetlenie displeja

Vďaka svojej flexibilite a jednoduchej inštalácii sú svetlá pre výstavné stánky obľúbeným riešením osvetlenia. Na konci tyče majú skrutkovú svorku, ktorá umožňuje rýchle a bezpečné pripevnenie k stenám výstavného stánku.

Osvetlenie displeja
Závesné svietidlá

Závesné svietidlá

Závesné svietidlá zvýrazňujú jednotlivé zóny, napríklad centrálny prezentačný stôl, recepciu alebo rokovacie priestory. Závesné svietidlá sú vďaka svojmu zaveseniu pútavejšie, a tak uvoľňujú celkový vzhľad výstavného stánku minimalistickými alebo dizajnovými akcentmi.

Svetelný nábytok

Osvetlený nábytok je čoraz obľúbenejším variantom veľtržného osvetlenia. Ich výhodou je na jednej strane šikovný spôsob kombinácie osvetlenia s nábytkom, a teda neplytvanie priestorom, najmä pokiaľ ide o drahú komoditu, akou sú štvorcové metre výstavného stánku. Na druhej strane sú tieto prvky opakovane použiteľné a logisticky ľahko prepraviteľné. Okrem toho osvetlený nábytok priťahuje pozornosť návštevníkov veľtrhu, a teda aj potenciálnych zákazníkov.

Svetelný nábytok
Naše hlavné kategórie

Svietidlá na osvetlenie výstavných stánkov

Dobré svetlo potrebuje odborné poradenstvo

Kontakt

Spracovanie údajov vyplývajúcich z použitia nášho kontaktného formulára podlieha našim Zásadám ochrany osobných údajov.