osvetlenie a svetla na balkon

Štýlové osvetlenie balkóna Letná chill zóna so solárnym osvetlením a rozprávkovými svetlami

Pre príjemné letné večery doma je najlepšie ozdobiť balkón kreatívnou kombináciou rôznych vonkajších svetiel - samozrejme, najefektívnejšie pomocou modernej technológie LED. Ak sa chcete úplne zaobísť bez elektriny, použite solárne osvetlenie. Balkónové zábradlia a kvetináče môžu byť krásne naaranžované pomocou rozprávkových svetiel a lampášov. Guľové svetlá sú vhodné na zem.

Balkónové solárne svietidlá Rozmanité kreatívne osvetlenie využívajúce solárnu energiu

Solárne osvetlenie balkónov sa neobmedzuje len na svietidlá. Ponuka je široká, od osvetleného nábytku cez bezdrôtové stojacie lampy až po prenosné stolové lampy. Teraz sú k dispozícii aj svetlá s funkciou zmeny farby v solárnej prevádzke. Viacfarebnú funkciu možno ľahko ovládať diaľkovým ovládaním. Tip: Solárne svietidlá so zemnými hrotmi sú obľúbené pre balkónové kvetináče!

Svetelné reťaze sú must-have Vhodné pre balkónové zábradlia

K dispozícii sú s klasickou zástrčkou, ale aj s dobíjacou batériou alebo dokonca v solárnej verzii. Jedno je isté: Na útulnom balkóne nesmie chýbať svetelná reťaz na teplé letné večery. Veľkolepo vyzerajú na balkónovom zábradlí, ale aj okolo pohovky, v obývačke a na stenách.

Príjemná atmosféra s lampášmi Rozhodne útulné

Svetelné prenosné lucerny sú jednoducho súčasťou letnej noci. Šíria príjemné a teplé svetlo, ktoré možno umiestniť kamkoľvek. Napríklad okolo lehátok, na zem, na stôl alebo dokonca na vetvy vysokých balkónových rastlín. K dispozícii sú svietidlá s klasickou zástrčkou, ale aj svietidlá s nabíjaním cez USB kábel alebo solárne napájanie.

Klasické nástenné svietidlá Štýlové osvetlenie balkóna

Na balkón sa najlepšie hodia nástenné svietidlá s teplým bielym svetlom a stmievaním. Varianty s detektormi pohybu sú menej vhodné na útulné stretnutia, pretože svetlo by malo sprevádzať vašu prítomnosť vonku po celý čas a nemalo by sa rozsvietiť len pri pohybe. Na vytvorenie výnimočných vzorov na stene sa používajú svetlá s pohyblivým vyžarovaním svetla nahor a nadol.

Stále obľúbené svetelné gule Vždy aktuálne

Geometrický tvar gule je obľúbený nielen u interiérových dizajnérov. Už dávno si našla miesto v záhrade a, samozrejme, na balkóne. Nezáleží na tom, či sa používa ako jedna veľká stojacia lampa alebo ako jemná kombinácia s niekoľkými závesnými svietidlami: jeho teplé biele svetlo navodzuje pokoj a relaxáciu.

Letná nálada s dekoratívnymi svetlami Farebné svetelné dekorácie sa hodia ku všetkému!

Preneste si tropickú dovolenkovú náladu na vlastný balkón - skvele to funguje s farebnými dekoratívnymi svetlami a s rôznymi motívmi, ktoré nám pripomínajú Mexiko alebo Karibik! Samozrejme, do hry môžu vstúpiť aj žiarivé farby! Obzvlášť zábavné sú svetlá, ktoré môžu pomocou diaľkového ovládania ľubovoľne meniť farbu.

Svetelný nábytok Lepší pocit z obývačky mať nebudete!

Keď aj nábytok na balkóne žiari všetkými možnými farbami je večerná letná nálada dokonalá. Najmä keď ho vďaka materiálu odolnému voči UV žiareniu môžete cez deň nechať na ostrom slnku - a samozrejme, vďaka stupňu ochrany IP65 aj v nečakanom letnom daždi. Jeho polyetylénový povrch rýchlo schne a vy môžete pokračovať v odpočinku!

Balkónové svietidlá s ďalšími funkciami Svetelné kombinácie pre čistú radosť zo života!

Svietidlá, ktoré nielen svietia, sú na letnom balkóne veľmi vítané. Prinášajú zábavu, spokojnosť a pohodlie - napríklad keď vďaka funkcii multicolor hrajú všetkými farbami, udržiavajú nápoje chladné alebo dokonca prehrávajú vašu obľúbenú hudbu. A pestrofarebné kvetináče tiež vnesú na vašu terasu šmrnc a rozmanitosť!