SmartHome požiarne hlásiče

Nemôžeme nájsť produkty zodpovedajúce výberu.

Inteligentné detektory dymu

Všetko v domácnosti sa stáva inteligentným, od osvetlenia až po kúrenie, ale premýšľali ste niekedy o inteligentných detektoroch dymu?

U nás si môžete vybrať z ponuky inteligentných domácich dymových hlásičov, ktoré spustia alarm a priamo do vášho smartfónu pošlú upozornenie, ak je u vás doma nejaký problém.

Takže aj keď trávite noc mimo domu alebo ste na dovolenke v zahraničí, môžete to hasičom nahlásiť v priebehu pár minút.

A to je teda inteligentné!

Kde by mali byť inteligentné detektory dymu nainštalované?

Pretože dym stúpa, mali by ste nainštalovať inteligentný detektor dymu na strop miestnosti najmenej 50 cm od steny – ale nikdy nie na stenu.

V návode na inštaláciu, ktorý dostanete s produktom, nájdete praktické rady. Ak by ste však mali medzitým nejaké otázky, môžete sa obrátiť na našu poradenskú službu na čísle uvedenom v dolnej časti stránky.

Ako fungujú inteligentné hlásiče dymu?

Dymové detektory typu Smart Home fungujú rovnako ako bežné detektory dymu, ale sú navzájom sieťovo prepojené a hlásia prípadný výskyt dymu od pivnice až po povalu.

Keď ste na cestách, môžete tiež pomocou aplikácie v smartfóne skontrolovať, či je doma všetko v poriadku. Kdekoľvek teda ste, viete, že je váš domov v bezpečí.

Smart Home detektor dymu od Eve
Ovládanie cez smartfón

Môžu byť detektory dymu do inteligentnej domácnosti prepojené v sieti?

Áno, jednoznačne!

Ak sa vám teda páči nápad, aby detektor dymu v suteréne informoval o výskyte dymu detektor dymu v podkroví, potom je možné zariadenia synchronizovať, aby informovali každý ďalší požiarny alarm v budove.

Môžu inteligentné detektory dymu poskytovať aj osvetlenie?

Detektory dymu do inteligentnej domácnosti dokážu viac, než sa len ozvať pri požiari, a tak už viac nie sú len nositeľmi zlých správ. Preto existujú hlásiče dymu s ďalšími funkciami inteligentnej domácnosti, vrátane modelov, ktoré ponúkajú farebné svetelné predstavenie – vďaka zabudovanému viacfarebnému bodovému svetlu.

Celkom pekné, však?

Aké typy inteligentných detektorov dymu existujú?

Tak ako pri inteligentných svietidlách existuje aj veľa rôznych typov inteligentných detektorov dymu s rozličnými spôsobmi ovládania. Napríklad cez sieť WLAN, rádio alebo Bluetooth.

Ak sa chcete o tom dozvedieť viac, jednoducho zavolajte na našu špecializovanú poradenskú službu na čísle uvedenom v dolnej časti stránky.

Ktorí značkoví dodávatelia majú vo svojom sortimente inteligentné detektory dymu?

Je dôležité, aby bol váš inteligentný detektor dymu kvalitný – v našom sortimente nájdete okrem iného značky ako ABUS a Blaupunkt.

Stačí použiť filter „Výrobca“, aby ste získali prehľad a zobrazili požadované značky.

AwoX SafeLIGHT detektor dymu

Chceli by ste sa dozvedieť viac o inteligentných detektoroch dymu? Čo takto porozprávať sa s našimi ochotnými poradcami? Budú radi, keď sa im ozvete, takže stačí zavolať na číslo +421 258 419 273.

Viac Zobraziť menej